Siko Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Jacek Młotkiewicz Leonard Sipajło

Mysłowice

Opinie o Siko Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Jacek Młotkiewicz Leonard Sipajło

rajtar

do adi widac takim jesteś pracownikiem,że masz najniższą,ja nie narzekam.

Adi

Szkoda czasu masakra najnizsza krajowa za wszystko kary i obcinanie pensji obuz gorszy nniz w oswiecimiu nikomu nie polecam nawet desperatom

arbeit

szef wypłacalny ale kokosów nie ma za to atmosfera w pracy super:)

picker

Witam chcialbym sie dowiedziec o pracy w siko na stanowisku magazyniera? czy szef jest wyplacalny czy robi sie nadgodziny i ogolnie jaka atmosfera

Zostaw opinię o Siko Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Jacek Młotkiewicz Leonard Sipajło - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siko Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Jacek Młotkiewicz Leonard Sipajło