Siek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tadeusz Siek

Radom

Opinie o Siek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tadeusz Siek

były

Pracowałem kilka lat i ludzie piszą prawdę...nie polecam tam pracować no chyba że ktoś musi przetrzymać lub go sytuacja zmusza....ale naprawdę ostateczność...robić trzeba minimum 9 godzin jak wół worki po 25-50 kg non stop dźwigasz ładujesz- rozwozisz i jeszcze na półkach rozkładasz....i ciągle źle , mało . Radom Smogorzów jedno dziadostwo!!!!!!!odradzam

?

Witam,to co kolega napisał kilka lat temu to cała prawda,a nawet bym powiedział że jest jeszcze gorzej ta firma powinna nazywać się (Arbeitslager) najlepiej by było jak by jeszcze kierowcy tankowali samochody za swoje.A podwżek nie było od 10 lat.Ten cały [usunięte przez moderatora] tylko patrzy żeby ci urwać z premi i tak co miesiąc.Pozdrawiam

rafi

Warto Sobie strzelic w torbe przed wejsciem do tej Fimy. Ciagle gledzenie ze psycha siada oszczednosci i oszczednosci Samochody powinny palic 33 i w Polsce nie ma gorek i nie ma roznicy gdzie sie jedzie spalanie powinno wynosic tyle samo. Psychoza totalna i mila atmosfera żeby zaglaskac jaka kolwiek zlosc. No i Osoba najwazniejsza w [usunięte przez moderatora]pilnujacy interesu i na kazdym kroku podejrzenia o kradziez. Totalna porazka

Zostaw opinię o Siek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tadeusz Siek - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tadeusz Siek