Firma komputerowa „Hardbit” w Krotoszynie

Opinie o Firma komputerowa „Hardbit” w Krotoszynie

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o Firma komputerowa „Hardbit” w Krotoszynie? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Hans

1/10 losc spędzonych lat - 10 tzw. [usunięte przez moderatora]

Krzysiek
@Hans 17.11.2012 23:00

??? - chętnie bym się dowiedział co dalej

Koza

Jest dobrze, chociaż mogłoby być lepiej. Trochę panikują, ale pewno na wyrost. Na razie innej roboty nie szukam.

Zostaw opinię o Firma komputerowa „Hardbit” w Krotoszynie - Krotoszyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma komputerowa „Hardbit” w Krotoszynie