Jawista 3 S.C. Firma Handlowo-Usługowa Stanisława Wieczorek Jan Wieczorek

Wagrowiec

Opinie o Jawista 3 S.C. Firma Handlowo-Usługowa Stanisława Wieczorek Jan Wieczorek

pacjent tego lekarza

Pan Wieczorek jest lepszym fachowcem jak jeden z lekarzy okulistów który u niego ma gabinet .Ten lekarz za to jaki jest przyjemny tak odwrotnie jest niekompetentny jako lekarz okulista. Unikajcie u niego wizyt głównie z dzieckiem ponieważ dziecko jak źle dziecku dobierze okulary to na jaw wyjdzie po dłuższym czasie. Ja straciłem u tego szczupłego doktorka 1000zł za dobranie drogich złych szkieł ,

?

a teraz poszukuje pracowników do pracy w sklepie..

wągrowczanka

Co za brednie ludzi wypisujecie na tego pracodawcę???A komentarze typu-podobno...Ja pracowałam u nich,czasami mieli gorsze dni,ale nic podobnego się nigdy nie wydarzyło.Jaka manipulacja ludźmi,co to za szopka..???Zajmijcie się swoim życiem i patrzcie co Wy sami wyczyniacie!!!!!!!!! Pozdrawiam życzliwych;)

Zostaw opinię o Jawista 3 S.C. Firma Handlowo-Usługowa Stanisława Wieczorek Jan Wieczorek - Wagrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jawista 3 S.C. Firma Handlowo-Usługowa Stanisława Wieczorek Jan Wieczorek