Farmer Zakład Handlowo-Produkcyjny Sklep Wielobranżowy Tadeusz Rzeźnik

Police

Opinie o Farmer Zakład Handlowo-Produkcyjny Sklep Wielobranżowy Tadeusz Rzeźnik

KROPKA

BEZNADZIEJNE SKLEPY Z BEZNADZIEJNĄ OBSŁUGĄ!!

gaga

pewnie Cie zwolnili bo kradlas albo slaba bylas i teraz piszesz głupoty

Jadwiga

W tej firmie panuje wolna amerykanka,dla pracodawcy ważne są tylko obroty i nic więcej , wogóle firma nie dba o pracowników, (usunięte przez administratora)na wypłatach, trzeba robić nadgodziny ale nie płacą za to, Niczego nie można się doprosić. Uważają ze pracując w tej firnie ktoś złapał pana boga za nogi. pracownicy są żle traktowani. A wyroby tej firmy są fatalnej jakości i są drogie.

Szukasz pracy?

gość

chyba sobie jaja robisz kobieto,ja tam nie kupuje bo wszystko stare i przeterminowane ,a co dopiero tam pracować

Zostaw opinię o Farmer Zakład Handlowo-Produkcyjny Sklep Wielobranżowy Tadeusz Rzeźnik - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmer Zakład Handlowo-Produkcyjny Sklep Wielobranżowy Tadeusz Rzeźnik