Arti Sklep Spożywczy

Gdańsk

Opinie o Arti Sklep Spożywczy

klientka

Obsługa tego sklepu nie ma z kulturą osobistą nic wspólnego, a zwłaszcza jego kierownik (czy też kimkolwiek jest tam ten pan w okularach, do którego biegną ekspedientki z wymyślonymi na klientów problemami), który jest arogancki -śmiało można nawet powiedzieć, że chamski. Jakakolwiek próba rozmowy z tym osobnikiem (nie można użyć w jego przypadku słowa "Panem" bo "Pan" zna podstawowe zasady dobrego wychowania)mija się z jakimkolwiek celem. W przypadku zwrócenia mu uwagi np. odnośnie zbyt wąskich przejść między regałami można m.in. usłyszeć że jest się agresywnym, bezczelnym itp. (no cóż, najwidoczniej posiadanie własnej opinii na temat jego sklepu jest surowo wzbronione) Ekspedientki wyszkolone przez tego osobnika w ślad za swoim liderem również zapomniały o czymś takim, jak podstawowe zasady współżycia w cywilizowanym społeczeństwie. Po wyjściu z tego sklepu miałam okazję porozmawiać z dość częstą (z racji braku innego konkurencyjnego punktu usługowego)klientką tego sklepu, która to uświadomiła mi, iż takie zachowanie nie jest czymś nowym w tym sklepie i zdarza się nader często , dlatego też odradzam zakupy w tym sklepie.

Buba

Sklep fajny, fajna Pani [usunięte przez moderatora]! Serdecznie pozdrawiam :D

Zostaw opinię o Arti Sklep Spożywczy - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arti Sklep Spożywczy