Siemianowice śląskie

Opinie o Regnum Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia Piwa Teofil Augustyn Jarosław

Właściciele to oszuści- ostrzegam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KIEROWCA

FIRMA NIE PŁCI JUŻ NIKOMU PADAKA . OSTRZEGAM

Zostaw opinię o Regnum Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia Piwa Teofil Augustyn Jarosław - Siemianowice śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regnum Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia Piwa Teofil Augustyn Jarosław