Opinie o Kolonko S.C. Hurtownia Anna Kolonko Radosław Kolonko w Wagrowiec

counter
Doświadczona Nowy wpis

Witam. Pełna zgoda. Pracowałam jakis czas temu w tej firmie. Ta pani B jest niekompetentna, a do tego arogancka i demotywuje człowieka do pracy. Nie raz przez nią płakałam. Nie wiem czy jeszcze tam pracuje, ale jeśli tak to odradzam pracę w tej firmie.

Szalony

Witam. Jesli chodzi o Hurtownie Kolonko, to z punktu widzenia sprzedawca - odbiorca wszystko ok. Mam zastrzeżenie do jednej pracownicy - na stanowisku brygadzisktki. Jest to kobieta 45 lat. Traktuje bardzo zle swoich pracownikow. Jest bardzo wredna, niemiła, antypatyczna osoba. Dziwie sie, ze tak szanująca sie firma trzyma pracownikow, którzy dorobili sie swojego stanowiska nadonosicielstwie. Bo potrzebna jest osoba, ktora bedzie traktowała pracownikow jak śmieci. Moze zróbcie w firmie anonimowa ankietę zeby kazdy swobodnie mogl podzielić sie swoimi doświadczeniami z ta Panią, ktora robi sobie ze swojego stanowiska maly obóz pracy. Jest ona straszna osoba i jej traktowanie ludzi jak śmieci na pewno wpływa na wizytówkę firmy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolonko S.C. Hurtownia Anna Kolonko Radosław Kolonko - Wagrowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.