M & P Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Pawlina

Marki

Opinie o M & P Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Pawlina

nowa

jaka jest atmosfera pracy, jakie zarobki?

M&P
@nowa 14.04.2014 22:39
jaka jest atmosfera pracy, jakie zarobki?

Zależy jakie stanowisko pracy. Większość pracowników to doradcy w salonach Wina i alkohole. Zarobki to podstawa 2 500zł brutto + premie uznaniowe od sprzedaży po okresie próbnym. Dla chętnych pakiety opieki medycznej i benefit. Zapraszamy, jeśli szukasz pracy na stanowisku doradca-handlowiec z możliwością rozwoju.

?

Jezeli lubisz dzwonic i sprzedawac wina przez telefon to bedzie robota dla ciebie. Wrecz cie mianuja Krolem. Powaznie. I najlepiej bys nic nie wiedzial wczesniej o winach, latwiej bedzie ci uwierzyc, ze te produkty sa najlepsze na Swiecie.

zadowolona
@ 03.10.2013 14:55

Dzwonienie - raczej utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami to jeden z elementów pracy na stanowisku sprzedawcy. Liczy się też uczciwość, chęć do pracy i rozwijania się w tej branży. Szef ułatwia to poprzez szkolenia, degustacje i wyjazdy do winnic, destylarni. Są pracownicy z 10 letnim stażem pracy. I nie zawsze jest pięknie i różowo, bo podnosi poprzeczkę, ale nigdy nie odmówi w potrzebie. Co do jakości produktów - bez komentarza. Same się obronią...wystarczy spróbować, każdy znajdzie coś dla siebie.

mgu
@zadowolona 27.02.2014 22:43

Z tym dzwonieniem to jest niezły cyrk. Polega to na tym , że każdy salon musi wykonać kilkaset telefonów miesięcznie. Każdy wie że dzwonienie co miesiąc do klientów może ich wkurzyć i przestaną przychodzić. (usunięte przez administratora)

Rols

Właściciel nie ma na takie rzeczy czasu :) a to co napisał kolega wyżej to prawda :)

Chyba sam właściciel to napisał:):):)

Zostaw opinię o M & P Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Pawlina - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M & P Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Pawlina