Italmarco Sp. z o.o.

Skawina

Opinie o Italmarco Sp. z o.o.

Technik

Odradzam pracę w tej firmie, wszystkie te negatywne opinie są prawdziwe.

interesant

a jak jest z pracą w ich magazynie?

technik 2

zdecydowanie odradzam !!!!!!!! ostatnie miejsce w którym chciałbym pracować. To co panuje w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie.!!! dokładnie tak jest jak opisuje kolega w 1 wpisie!!!!!! żal mi tych którzy tam już pracują i klientów tej firmy.

technik kraków

to chyba jesteś prezesem

technik

RZeczywiscie prawda jest co kolega napisał o firmie i wiele wiele więcej, mam nadzieje ze kiedyś te posty dotrą do firmy i pewni ludzie odejda co poprawi prace w firmie.

good

Stanowczo odradzam pracę w italmarco. Firma poza nielicznymi pracownikami na etacie opiera się w głównej mierze na firmach zewnętrzynch. \"własna działalnośc gospodarcza\" Zakładając taką firmę będziesz zdany na łaskę i niełaskę zleceniodawcy a kasę związaną z prowadzeniem firmy będziesz płacił co miesiąc. Nie bądz zdziwiony jezeli będziesz zatrudniony w danym rejonie Polski jak dostaniesz zlecenie wyjazdu na drugi koniec polski.Możesz nie widzieć rodziny przez pare tygodni a praca 12godz na dzień.Pracując na etacie w tej firmie wiedz że panuje tu wyjątkowy haos i brak kompetencji.Narzędzia kup sobie od razu bo nie będziesz miał czym robić a będą od Ciebie wymagać SUPER wykonania. Kup sobie też MP3 bo nie będziesz miał w tej firmie z kim pogadać. UWAZAJ bo nie brakuje tu ludzi typu:\" uprzejmie donoszę że:.....\" Mam wrażenie że każdy buduje tu swoją pozycję właśnie na takim zachowaniu.Więc musisz uważać co robisz i co mówisz i to na każdym kroku. Możesz dzielić się swoją wiedz

Zostaw opinię o Italmarco Sp. z o.o. - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italmarco Sp. z o.o.