Samborski Krzysztof Piekarnia

Legnica

Opinie o Samborski Krzysztof Piekarnia

romek

Ten co to napisał to jeszcze niepracował w tej piekarni,fajne szefostwo kasa zara po noce,miła atmosfera.Ja tam nie chwale sobie super.

sambor

Piekarz - 2012-01-17 10:55:56 To bzdury! Piekarnia Samborscy to jedna z niewielu piekarni do której nie polecam iść pracować! Wykorzystują pracowników karząc im pracować po 15 godzin, spóźniają sie z płaceniem i są bardzo niemili wobec pracowników. Opinia wyżej jest wymyślona pewnie przez samych [usunięte przez moderatora] bo mija się z prawda!!!!!!!jeszcze nigdy nie było tak zeby ktos czekał na kase a pracuje sie maksymalnie 10 godzin,na legnicy piekarze to cieniasy i nieroby co nic nie umia a by chcieli jak najwiecej zarobić.

Piekarz

Zostaw opinię o Samborski Krzysztof Piekarnia - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samborski Krzysztof Piekarnia