Piekarnia J. H. Kierzel Kierzel Jan

Milanowek

Opinie o Piekarnia J. H. Kierzel Kierzel Jan

dag21

Szef naprawdę w porządku ;) miła atmosfera, sympatyczni współpracownicy ;) żadnego stresu ;) ogólnie wszystko na " + " . Jestem bardzo zadowolona ;)

roksanna79

Mam inne doświadczenia, może to kwestia Twojego podejscia. Ja byłam pozytywnie nastawiona i było to docenione.Dla mnie praca w jak najlepszym porządku

moniques

Dobra stawka tzn jaka? Godziny pracy jakie masz?

eks

Pracowałam w tej firmie z "rodzinną atmosferą". Praca jak praca,( usunięte przez administratora )Paranoją jest przepytywanie i egzaminowanie ekspedientek. I gdyby nie kienci, nie wytrzymałabym tam tak długo. Nie polecam.

alabaster
@eks 02.12.2013 21:06

Byłam tam niedawno na rozmowie. Spytałam o umowę, ale otrzymałam wymijającą odpowiedź. Nie podpisują umów? Napisz pls o co chodzi z tym egzaminowaniem. Zastanawiam się czy w ogóle warto tam się zatrudniać czy lepiej od razu dać sobie spokój...

Zostaw opinię o Piekarnia J. H. Kierzel Kierzel Jan - Milanowek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia J. H. Kierzel Kierzel Jan