Kwapisz Tadeusz Piekarnia

Opinie o Kwapisz Tadeusz Piekarnia

Mechtal

Szukacie kierowcy?

mały

Daleka ok a ta piekarnia z ul francuskiej psuje tylko reputacje tej piekarni z dalekiej niby jedna piekarnia a róznica ogromna kupuje pieczywo i ciastka na dalekiej i nie był nigdy problemów zawsze pyszna czy to pieczywo ciasta czy wyroby cukiernicze spróbowałem kiedys kupywac na francuskiej bo tam mieszkam i poco jezdzic az na daleka ale nie przekonałem sie co do piekarni na francuskiej chleb trafiłem bez soli był ohydny torta dostałem kwasnego a o ciastkach nie spomne wiec wole jezdzic na daleka i nie byc rozczarowany

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Kwapisz Tadeusz Piekarnia - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwapisz Tadeusz Piekarnia