Czaprański K. Sp. z o.o. Zakład Cukierniczo-Piekarniczy

Poznań

Opinie o Czaprański K. Sp. z o.o. Zakład Cukierniczo-Piekarniczy

Totalna porażka, wypłata \\\"codziennie\\\" bo wynagrodzenie jest rozkładane na kilkanaście dni w miesiącu, pupilki szefa siedzą i nic nie robią tylko patrzą kogo podkablować, [usunięte przez admina]i, kradzieże z szafek pracowników i wynoszenie towaru hurtowo to normalka,

I.K

BRAK SŁÓW NA TEGO PRACODAWCE!!!!! ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Czaprański K. Sp. z o.o. Zakład Cukierniczo-Piekarniczy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czaprański K. Sp. z o.o. Zakład Cukierniczo-Piekarniczy