Bittmann Grzegorz Piekarnia

Katowice

Opinie o Bittmann Grzegorz Piekarnia

football

Ja się nadal muszę męczyć, ale potwierdzam. Mobing z każdej strony. Koszami w nas kopie , prowadzi nie jasny system rozliczania godzin, wyzywa nas i ekspedientki. Syna lenia zatrudnił, robote na wszystkich zwala, za plecami targa łacha z starego a pozniej przed nim się wybiela i udaję nadzorce, strach sie bac jak młody szefem kiedys zostanie, kolejny nierob bez wiedzy, juz nie wiem z ktorym gorzej. Pewnie po prostu przy mlodym zaklad upadnie. Zaklad bez perspektyw tymbardziej, ze nowa dupa go przed oltarz ponoc ciagnie rzadzi sie dziewczyną na sklepie wiec wkrotce pewnie zaklad w jej rece trafi. Pewnie juz testamencik na siebie napisala.

Qwerty

Kolejny Pan i Władca.Pracowałem tam rok to co szef wyrabia w głowie się nie mieści.Ludzi wyzywa od ch... Normalny terror.Po z dr o dla wytrwałych (Obudzcie się on nie może tak ludzi traktować)

Zostaw opinię o Bittmann Grzegorz Piekarnia - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bittmann Grzegorz Piekarnia