Tomarz S.C. Tomasz Uściński Marzena Olijnyk

Okuniew

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Tomarz S.C. Tomasz Uściński Marzena Olijnyk

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomarz S.C. Tomasz Uściński Marzena Olijnyk

WŁAŚCICIEL piekarni

Niech oddadzą mi moje pieniądze złodzieje !!!!!!!!

gość

Jak była taka dobra firma to dlaczego upadła

TOMARZ

Niech się przedstawi ten poszkodowany z 01.03.2013r,a nie ukrywa się jak tchórz i wypisuje kłamstwa i brednie.Mimo to życzymy mu dużo zdrowia oraz nowych pomysłów i weny twórczej.

TOMARZ

Była to bardzo dobra firma.

poszkodowany

mnie zwolnili wysyłając mnie na wolne, miałem wrócić po tygodniu a pózniej nie odbierali odemnie telefonu nie miałem już po co wracać, bez podania powodu wywalili mnie z pracy. [usunięte przez moderatora] i brak umiejętności w prowadzeniu firmy to wizytówka tej firmy.

tomasz

Może w 2010 była to uczciwa firma, ale w 2012 nie polecam w 100%. Jeśli chcesz stracić pieniądze to podejmij współpracę.

Zostaw opinię o Tomarz S.C. Tomasz Uściński Marzena Olijnyk - Okuniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomarz S.C. Tomasz Uściński Marzena Olijnyk