Tomarz S.C. Tomasz Uściński Marzena Olijnyk

Okuniew

Opinie o Tomarz S.C. Tomasz Uściński Marzena Olijnyk

WŁAŚCICIEL piekarni

Niech oddadzą mi moje pieniądze złodzieje !!!!!!!!

gość

Jak była taka dobra firma to dlaczego upadła

TOMARZ

Niech się przedstawi ten poszkodowany z 01.03.2013r,a nie ukrywa się jak tchórz i wypisuje kłamstwa i brednie.Mimo to życzymy mu dużo zdrowia oraz nowych pomysłów i weny twórczej.

TOMARZ

Była to bardzo dobra firma.

poszkodowany

mnie zwolnili wysyłając mnie na wolne, miałem wrócić po tygodniu a pózniej nie odbierali odemnie telefonu nie miałem już po co wracać, bez podania powodu wywalili mnie z pracy. [usunięte przez moderatora] i brak umiejętności w prowadzeniu firmy to wizytówka tej firmy.

tomasz

Może w 2010 była to uczciwa firma, ale w 2012 nie polecam w 100%. Jeśli chcesz stracić pieniądze to podejmij współpracę.

Zostaw opinię o Tomarz S.C. Tomasz Uściński Marzena Olijnyk - Okuniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomarz S.C. Tomasz Uściński Marzena Olijnyk