Opinie o Wiesław Gzik Piekarnia Paryżanka w Warszawa

Ania Nowy wpis

Czy w firmie są premie roczne ?

Administrator Nowy wpis

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

mela Nowy wpis

Ja byłam tam na rozmowie. Nie polecam. Panie oceniają po wyglądzie , a nie po doswiadczeniu. Moze mnie nie stać na firmowe ciuchy , mając na utrzymaniu rodzinę. Nie polecam jak poczatki zaczynają się w ten sposób to wcale się nie dziwię ze ta menagerka tak traktuje ludzi.

coco chanel Nowy wpis

Ja też pracowałam w tym butiku na mokotowskiej. To jest straszne jak ta dziewczyna traktuje ludzi. Nawet sobie nie wyobrażacie jak ta osoba potrafi ponizyc czlowieka. Nie polecam tej firmy nikomu. To byla najgorza praca w moim zyciu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paryzanka

Pracowałam w tym malutkim butiku dość krótko ,bo parę dni. Osoba z którą pracowałam(córka właścicielki), zgorzkniala , Z humorami ,ciagle nie zadowolona. To byl koszmar.Umowa smieciowa na najniższą krajową . Szefowa z Poznania bardzo mila osobaale jej córka nie nadaje się do pracy z ludzmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesław Gzik Piekarnia Paryżanka - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiesław Gzik Piekarnia Paryżanka
0/5 Na podstawie 0 ocen.