Paryżanka Piekarnia Wiesław Gzik

Opinie o Paryżanka Piekarnia Wiesław Gzik

mela

Ja byłam tam na rozmowie. Nie polecam. Panie oceniają po wyglądzie , a nie po doswiadczeniu. Moze mnie nie stać na firmowe ciuchy , mając na utrzymaniu rodzinę. Nie polecam jak poczatki zaczynają się w ten sposób to wcale się nie dziwię ze ta menagerka tak traktuje ludzi.

coco chanel

Ja też pracowałam w tym butiku na mokotowskiej. To jest straszne jak ta dziewczyna traktuje ludzi. Nawet sobie nie wyobrażacie jak ta osoba potrafi ponizyc czlowieka. Nie polecam tej firmy nikomu. To byla najgorza praca w moim zyciu.

Paryzanka

Pracowałam w tym malutkim butiku dość krótko ,bo parę dni. Osoba z którą pracowałam(córka właścicielki), zgorzkniala , Z humorami ,ciagle nie zadowolona. To byl koszmar.Umowa smieciowa na najniższą krajową . Szefowa z Poznania bardzo mila osobaale jej córka nie nadaje się do pracy z ludzmi.

Zostaw opinię o Paryżanka Piekarnia Wiesław Gzik - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paryżanka Piekarnia Wiesław Gzik