Nowa S.C. Wacław Nowok Tomasz Tabin

Chorzów

Opinie o Nowa S.C. Wacław Nowok Tomasz Tabin

ania

Ok. Szczególnie TABIN. Sympatyczny, grzeczny i kulturalny facet. Polecam. Zarobki jakie takie ale warto. Nie trzeba udawać ze się pracuje. Masz zrobione co ci zleca idziesz do domu. Jest ok.

kontrahent

Dobra i uczciwa firma. Miło i konkretnie załatwia się z nimi interesy. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Wiecie, że nasza firma otrzymała nagrodę : "FIRMA Z JAKOŚCIĄ" w 2011 roku :)

Szukasz pracy?

mama

SUPER FIRMA. SUPER WŁAŚCICIELE: [usunięte przez moderatora]. Miałam z nimi do czynienia jako matka ucznia, którego kształcili. Polecam wszystkim - wymagający, dobrzy, uczciwi i sympatyczni ludzie.

Zostaw opinię o Nowa S.C. Wacław Nowok Tomasz Tabin - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowa S.C. Wacław Nowok Tomasz Tabin