Lantmännen Axa Poland Sp. z o.o. Centrum Dystrybucji

Gdańsk

Opinie o Lantmännen Axa Poland Sp. z o.o. Centrum Dystrybucji

zana

płace nienajgorsze??? no śmiech pewnie Ci nieźle zapłacili za taką opinie bo kierownictwo i sam dyrektor to porażka na maxa;(

byla pracownica

RKS w Bydgoszczy to jedna wielka pomyłka, praca nie jest zla, ale mała kasa. RKS trzyma sie cały czas na stołku.. a raczej przydałaby sie inna osoba na to stanowisko... sprzedaz na kuj-pom. upada i centrum w bydgoszczy juz nie ma zostało zlikwidowane.

Jesteś z zarządu?Ile Ci dali za tę opinię?

Zostaw opinię o Lantmännen Axa Poland Sp. z o.o. Centrum Dystrybucji - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lantmännen Axa Poland Sp. z o.o. Centrum Dystrybucji