Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dominik Wiesława Pawlikowska

Mierzyn

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dominik Wiesława Pawlikowska

Dajcie sobie z tą firmą spokój. Pracujesz cały miesiąc a co do wypłaty potem przychodzi że zabierają Ci 200 lub 500 zl za przepal albo inna wymowka. Ponadto co do godzin to masz nienormowalny czas pracy. W fili w niemczu to jeszcze panowal mobing. Firmą żądzą ludzie [usunięte przez moderatora] , którzy myślą że są pępkiem świata i ludzi mają za zwykłych śmieci

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dominik Wiesława Pawlikowska - Mierzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dominik Wiesława Pawlikowska