Opinie o Grupa Producentów Green Group Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Producentów Green Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Producentów Green Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Producentów Green Group Sp. z o.o. w Cieszyn

Ewa Bill

Nieuczciwa spolka kierujaca sie bezprawiem w celu osiagniecia korzysci materialnej,zagarnia marne grosze z mojej emerytury.Sciagaja 190zl, z emerytury wynoszacej 690zl,na podstawie wyroku,gdzie przedstawili stary KRS spolki,ktora dawno sprzedalam bo nieprowadzila zadnej dzialalnosci.Poprzez mataczenie,gdyz mieszkam zagranica,przedstawiali falszywe potwierdzenia doreczen sadowych, uzyskali wyrok,nakaz zaplaty i egzekucje jako winna za niezaplacony towar przez nie moja spolka.Po czasie,dowiedujac sie,gdyz zaczeli zdzierac z mojej emerytury 190zl na poczet 73tys zl, ktora to suma ciagle rosnie, za sprzedany towar obcej firmie, nie majaca ze mna nic wspolnego,zlozylam pozew do sadu i czekam na sprawiedliwosc.Spolka Green Group,to zlodziej i grabiezca,matactwem uzyskali wyrok,wiedzac,ze nie mam mozliwosci obrony,spreparowali oskarzenie,aby okrasc emerytke z marnej emerytury,ktora wychowuje nieletnie dziecko, mam chorobe wiencowa,brak nam wyzywienia,lekarstw,zyjemy z pomocy kosciola.Hieny!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Producentów Green Group Sp. z o.o. - Cieszyn

Grupa Producentów Green Group Sp. z o.o.