Kosman Wioletta Owoce Warzywa

Szczecin

Opinie o Kosman Wioletta Owoce Warzywa

zajebista baka ma zajefajny sklep zawsze uniej robię zakupy ty anonim z 23013-07-19 nie znasz kobiety wiec nie pisz takich rzeczy i bzdur ja nie miałam i pożyczyła sama mi pieniądze na Zycie pozdrawiam Pani Wioletka całuje

Mała

witam pracowałam u niej 10 lat jaki możecie tak o niej pisać ze pożycza kasę co i nie oddaje zawsze była na czas zawsze była kasa na wypale jak sobie to chciał w życiu się nie ułożyło (usunięte przez administratora)

ANONIM

ja pracowalam u niej na rydla w warzywniaku porzyczala pieniadze od wszystkich gdzie sie dalo kazdego [usunięte przez moderatora] na kazdym kroku nie wyplacalna baba uwarzajcie na nia

Jasne tylko sklep zrobiła [usunięte przez moderatora] swoich znajomych, a długów nie spłaca [usunięte przez moderatora] jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Kosman Wioletta Owoce Warzywa - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kosman Wioletta Owoce Warzywa