Natalia Firma Handlowa I. Mikołajczyk

Tarnowskie góry

Opinie o Natalia Firma Handlowa I. Mikołajczyk

Praca tam była bardzo cieżka. Musiałyśmy stać na dworze podczas deszczu pod namiotem który tak naprawde nic nie dawał. Dobrze że to tylko na wakacje. To prawda były krzyki. Teraz sie nie dziwie dlaczego koleżanki odradzały mi prace tam. Żałuje bardzo

Iwona

Pracowałam tam krótko na moje szczeście. Krzyki i wyzwiska ze strony szefa pod adresem pań ktore tam dłużej pracowały to było normalne. Cały czas słyszałam szybciej szybciej. Praca w każda sobote. To był dla mnie horror. Nagrać to na kamere i do PIP

Zostaw opinię o Natalia Firma Handlowa I. Mikołajczyk - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natalia Firma Handlowa I. Mikołajczyk