Fruimat Wiesław Matys

Fasty

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Fruimat Wiesław Matys
1 1 6 1

Opinie o Fruimat Wiesław Matys

Administrator

Jakim pracodawcą jest Fruimat Wiesław Matys? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Skoczek

Zgadzam sie w 100% z przedmowcami. Rozpadajace sie Many TGA powiazane sznurkami i opaskami. Mialem okazje zrobic w tej pseudo firmie jeden kurs i to wystarczylo zeby zwichnac mi psychike. Zarobilem 1100zl za 15 dni trasy z czego 600 zl wydalem na jedzenie ( niedzialajaca lodowka) Wiekszosc pracownikow to starzy sierdzacy alkocholicy.

Michal

Wyplaty- nie mozna tego nazwac wyplatami, gdyz nie sa placone w calosci i regularnie. Tabor- Kazdy z samochodow stwarza duze zagrozenie w ruchu lądowym. Zatrudnienie- Umowa zlecenia wypisywana jednorazowo przed kazdym wyjazdem. Atmosfera w firmie- Bardzo nieprzyjemna, szef to typowy cham bez zadnych manier. Jestes traktowany jak smiec i zlodziej. Dotego dochodza nieplatne kilkutygodniowe postoje na zachodzie, jazda w podwojnej obsadze i pewne awarie sprzetu w trasie. ZALETY: -Warunkiem zatrudnienia jest gotowosc do jazdy (jako jedyna firma w kraju nie wymaga Prawa Jazdy)

Zasmarkany

Gorzej byc nie moze

Zostaw opinię o Fruimat Wiesław Matys - Fasty

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fruimat Wiesław Matys