Hermes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Włoszakowice

Opinie o Hermes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

NOWY

INTERNET TO NIE WSZYSTKO ABY WIEDZIEC COS O DANEJ FIRMIE CZEBA W NIEJ PARE LAT PRACOWAC WYCIOGAC BŁEDY SWOJE I INNYCH ROZMAWIAC O NICH MYSLE ZE FIRMA NIE JEST ZŁA A LUDZIE NIEWIEM LECZ PRACOWAC WSZENDZIE CZEBA ZA DARMO NIE MA NIC WIEC POWODZENIA MOZE SIE SPOTKAMY BO JA TAM IDE I BENDE PRUBOWAŁ SWOICH SIŁ.

Czy Twoim zdaniem internet mówi wszystko o firmie Hermes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Hermes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Włoszakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hermes Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej