Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz

Lubowidza

Opinie o Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz

e-welina

Naprawdę chciałam wspierać polskich pracodawców, ale jeśli wszyscy są tacy jak państwo (usunięte przez administratora) to wolę pracować u niemca! Tu na wsi jest bieda, ale nikt nie chce być poniewierany za marne grosze...

ERYK

Nie polecam żadnych kontaktów z tymi ludzmi!!! Na początku jest ok , a później pokazują swoje oblicze!

e-wa

I teraz "wieki " boss MR.porzeczka Cie wyleje. a co do pierwszego postu to jeśli lanie wody, mycie butelek, sprzątanie budynku to fajna robota to gratuluję Ci ambicji!

Zostaw opinię o Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz - Lubowidza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz