Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz

Lubowidza

Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz

Opinie o Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz

Roman

Od dawna nie było nowych wpisów w temacie firmy Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, dlatego zapraszam was do nowych komentarzy w tym wątku. Chętnie dowiemy się informacji o obecnym rozwoju tego pracodawcy, co powiecie w kwestii godzin pracy? Są zmiany nocne i dzienne? A jak wygląda pakiet socjalny dla pracowników? Zachęcam was do nowych komentarzy, nowe wpisy będą pomocne dla innych.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

e-welina

Naprawdę chciałam wspierać polskich pracodawców, ale jeśli wszyscy są tacy jak państwo (usunięte przez administratora) to wolę pracować u niemca! Tu na wsi jest bieda, ale nikt nie chce być poniewierany za marne grosze...

ERYK

Nie polecam żadnych kontaktów z tymi ludzmi!!! Na początku jest ok , a później pokazują swoje oblicze!

e-wa

I teraz "wieki " boss MR.porzeczka Cie wyleje. a co do pierwszego postu to jeśli lanie wody, mycie butelek, sprzątanie budynku to fajna robota to gratuluję Ci ambicji!

Zostaw opinię o Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz - Lubowidza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz