Opinie o Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz w Lubowidza

Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz
0 0 5 5 1
Roman Nowy wpis

Od dawna nie było nowych wpisów w temacie firmy Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, dlatego zapraszam was do nowych komentarzy w tym wątku. Chętnie dowiemy się informacji o obecnym rozwoju tego pracodawcy, co powiecie w kwestii godzin pracy? Są zmiany nocne i dzienne? A jak wygląda pakiet socjalny dla pracowników? Zachęcam was do nowych komentarzy, nowe wpisy będą pomocne dla innych.

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

e-welina Nowy wpis

Naprawdę chciałam wspierać polskich pracodawców, ale jeśli wszyscy są tacy jak państwo (usunięte przez administratora) to wolę pracować u niemca! Tu na wsi jest bieda, ale nikt nie chce być poniewierany za marne grosze...

ERYK Nowy wpis

Nie polecam żadnych kontaktów z tymi ludzmi!!! Na początku jest ok , a później pokazują swoje oblicze!

Ranking
e-wa

I teraz "wieki " boss MR.porzeczka Cie wyleje. a co do pierwszego postu to jeśli lanie wody, mycie butelek, sprzątanie budynku to fajna robota to gratuluję Ci ambicji!

TakNie

Zostaw opinię o Ewars Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewaryst Gradowicz - Lubowidza

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie