P.W. Radostowa Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o P.W. Radostowa Sp. z o.o.

ja

Potwierdzam ! szara eminencja [usunięte przez moderatora] bez taktu i kultury na niekorzyść firmy.działa. Taki pracownik to strata dobrej opinii dla firmy.

marek87

Omijajcie firmę z daleka. Tyrasz całymi dniami za psie pieniądze.

pozdrawiam wszystkich z pw radostowa ale nie polecam tej pracy,no chyba ,że ktoś marzy o pracy jak wół za marne grosze i do tego prezesik ,z którym nawet normalnie nie idzie zamienić słowa bo nie ma pojęcia o niczym:( , a jak słyszy ,że się mało zarabia to od razu cegła!!! i szykuje się zwolnienie,jak ktoś chce napisać w cv ,że gdzieś pracował to warto na chwilkę się tam zaczepić ale tylko dlatego....pracowałem tam 2 lata i uważam,że to były zmarnowane lata!

Zostaw opinię o P.W. Radostowa Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Radostowa Sp. z o.o.