Mlekpol Zakład Produkcji Mleczarskiej

Zambrów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Mlekpol Zakład Produkcji Mleczarskiej

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mlekpol Zakład Produkcji Mleczarskiej

Radomimin

Żenada ściągają ludzi z innych zakładów i przygotowują im miejsce do spania na terenie zakładu tuż obok maszyn produkcyjnych które podczas pracy dają nieznośny dźwięk. Warunki w jakich się mieszka dalekie od ideałów nawet najtańszy hotel pracowniczy jest lepszy od tego co tam jest. Nowy dyrektor rządny wykazania się podczas stawiania nowej linii produkcyjnej. Linia, która została przejęta z innej placówki obsługiwana była przez 30 pracowników produkcyjnych i 10 z zaplecza technicznego. W tym zakładzie pracowników produkcyjnych nie zatrudniono wcale są przekładani z innych daleko oddalonych zakładów. Brak możliwości wypoczęcia pracownika po pracy, a co dopiero mówić o efektywności jego pracy kolejnego dnia, kiedy on ciągle przebywa na terenie zakładu. Co zgodnie z kodeksem nie liczy się w godziny wolne od pracy bo pracownik nie przekracza nawet bramy wejściowej na teren zakładu. I człowiek jest uziemiony prawie na 7 dni w takim punkcie.

obserwator

Zgadam się z opinią kornika w śród pracowników stosowany jest mobbing, wydajności produkcyjne ciągle wzrastają pracownicy natomiast tylko zmieniają działy począwszy od sprzątaczek przez budowlankę i pracowników technicznych trafiając na produkcje, jeżeli nie posiada się plecaka to rozwinięcie zawodowo jest bardzo ciężkie, w momencie przyjęcia się do zakładu trzeba się liczyć z każdym rodzajem pracy w zależności od upodobań kierownictwa i dyrektora produkcyjnego. Najlepiej nie wychodzić przed szereg szukając wad produkcyjnych i technicznych bo można dostać po łapkach z przydziałem na pracę i po pieniążkach. Młode kierownictwo produkcyjne w większości poobsadzane po plecakach rodzinnych chcące się wykazać kosztem często zdrowia pracowników najlepiej mieć końskie zdrowie i wolny czas spędzać za darmo na produkcji.

benek

kornik - 2013-02-10 10:27:32 Pracowałem w Zambrowie w Mlekpolu, opiszę to tak - kumoterstwo, włażenie w dupkę dyrektorowi, Werpachowski wchodzi w dupki córek i synków ludzi prezesa i rady nadzorczej (baaa, żeby sam posady nie stracił), mobbing wobec "zwykłych" (czyli tych przyjętych bez protekcji) pracowników, wykorzystywanie, już sam motyw, że zanim mleczarnię przejął Mlekpol pracowało tam 600 ludzi, po przejęciu przez Mlekpol prace straciło 400 ludzi... i ta liczba się nadal utrzymuje, przy jednoczesnym wzroście ilości przerobionego mleka. Po co zatrudniać więcej pracowników, skoro można tych zastraszyć i wykorzystywać na maksa? Najgorszy czas w moim życiu to czas pracy w Mlekpolu. Teraz pracuję w Mlekovicie :) i jest ok :) człowieku, w tej firmie się pracuje, a nie obija.. jeśli przychodzisz do pracy zalany w trupa i nie wypełniasz swoich obowiązkow to się nie dziw, że wyleciałeś i teraz nie popisuj się pisząc takie głupoty o dyr.[usunięte przez moderatora] jako anonimek.. bo w internecie odważny, a na żywo zwykły z ciebie tchórz :)

kornik

Pracowałem w Zambrowie w Mlekpolu, opiszę to tak - kumoterstwo, włażenie w [usunięte przez moderatora] dyrektorowi, [usunięte przez moderatora] wchodzi w [usunięte przez moderatora] córek i synków ludzi prezesa i rady nadzorczej (baaa, żeby sam posady nie stracił), mobbing wobec "zwykłych" (czyli tych przyjętych bez protekcji) pracowników, wykorzystywanie, już sam motyw, że zanim mleczarnię przejął Mlekpol pracowało tam 600 ludzi, po przejęciu przez Mlekpol prace straciło 400 ludzi... i ta liczba się nadal utrzymuje, przy jednoczesnym wzroście ilości przerobionego mleka. Po co zatrudniać więcej pracowników, skoro można tych zastraszyć i wykorzystywać na maksa? Najgorszy czas w moim życiu to czas pracy w Mlekpolu. Teraz pracuję w Mlekovicie :) i jest ok :)

Zostaw opinię o Mlekpol Zakład Produkcji Mleczarskiej - Zambrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mlekpol Zakład Produkcji Mleczarskiej