Fortes Company Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Korba

Dzierżoniów

Opinie o Fortes Company Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Korba

Lola

Ej dlaczego jest nie wyplacalny, własnie mysle sie [usunięte przez moderatora] Korba w firmie fortes zatrudnic.!? Ma fabryke wyglada na miłego goscia. NIe rozumie dlaczego ?? Czy moge prosic o jakies szczegoly?

Szczęki

[usunięte przez moderatora] jest niewypłacalny a jako pracodawca okropny [usunięte przez moderatora] .

Zostaw opinię o Fortes Company Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Korba - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortes Company Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Korba