Bestrade Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Bestrade Sp. z o.o.

Bogus2708

Witam potencjalnych nowych pracowników firmy Best Milk Pracowałem w firmie przez 6 miesięcy jako PH. Firma fantastyczna atmosfera ludzie kierownictwo Właściciel grubo ponad przeciętną żal że już nie pracuje ale takie są koleje losu. Jeżeli będą nabory do tej Firmy z pełną odpowiedzialnością POLECAM Boguś

siwa

Hej. Dostałam ofertę pracy w bestrade jako PH woj podkarpackie. Nigdzie nie widzę żadnych opinii o firmie. Proszę kogoś kto tam pracował lub pracuje żeby napisał co i jak. Za może jest ktoś kto wie jak wygląda rekrutacja? Z góry wszystkim wielkie dzięki.

A kiedy tam pracowałeś, jakie zarobki?

Zostaw opinię o Bestrade Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestrade Sp. z o.o.