Ambroziak Jakub Młyn Jakpol

Pułtusk

Opinie o Ambroziak Jakub Młyn Jakpol

rolnik z lubelskiego

Witam, mam podobny problem z opóźnianiem płatności, już jest miesiąc po terminie i dalej nie mam pieniędzy za sprzedany towar. Nie wiem natomiast jakim jest pracodawcą.

Krzychu

Młyn nieuczciwy. Mąka w workach jest niedoważana. Mimo kilku uwag sytuacja się ciągle powtarza. Obiecują rekompensatę a przy następnej dostawie brak rekompensaty i worki znów niedoważone. Zrywam współpracę z oszustami.

Rolnik Lubelskie

Witam, miałem podobny problem z opóźnieniem płatności, po tygodniu skontaktowałem się z firmą i okazała się niezgodność w dokumentach, po wyjaśnieniu sprawy w ciągu 2 dni zostało wszystko uregulowane także polecam skontaktować się z firmą, być może jest podobny problem.

ramzey

Witam, na pierwszy rzut oka firma w miarę profesjonalna jednak po upływie czasu na zapłatę z kontraktu okazuje się, że nie jest on wiążący a jest tylko świstkiem papieru który nic nie znaczy. Handlowiec obiecuje a potem nie wywiązuje się z tego. W dalszym ciągu czekam na zapłatę.

Zostaw opinię o Ambroziak Jakub Młyn Jakpol - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambroziak Jakub Młyn Jakpol