Ambroziak Jakub Młyn Jakpol

Opinie o Ambroziak Jakub Młyn Jakpol

Rolnik

Dlaczego nikt nie napisał czy zapłacili i po jakim czasie

Zawiedziony rolnik
@Rolnik 06.02.2019 09:20

Mi zapłacili ale miesiąc po terminie. Ale co to za firma by trzeba było dzwonić wiele razy i upominać się o swoje. Po paru telefonach do biura i słuchaniu "pewnie szef zapomniał puścić przelew" itp. Stwierdziłem że tylko z właścicielem chcę rozmawiać. Dostałem telefon do właściciela, ale też kity zaczął wciskać. Dopiero po drugim stanowczym telefonie do niego przelew puszczono. Więcej nie chcę mieć doczynienia z tą firmą. Pierwszy i ostatni raz.

Feliks

Praca w firmie spoko, ważne, że można dogadać się z ludźmi

ROlas

stanowczo odradzam firmę, opóźnienia w płatnościach. Na fakturze termin 14 dni już dawno minął - rzekomo tłumaczą ze mają termin 30 dni a gdy się prosi o nr do szefa to odmawiają podania.

Zawiedziony rolnik
@ROlas 10.08.2018 11:18

Mam tą samą sytuacje. Termin płatności minął a kasy nie ma. Jak się dzwoni to jakieś dziwne wymówki, a telefonu do szefa nie chcą dać.

rolnik
@ROlas 10.08.2018 11:18

witam czy firma wypłaciła panu pieniadze bo my mamy podobny problem u nas termin juz dawno minął a oni mają jakieś dziwne wymówki za kazdym razem jak sie do nich dzwoni

Rolniczka
@ROlas 10.08.2018 11:18

Witam, mamy podobną sytuację w piątek minął termin płatności, pytanie czy Państwo już otrzymali zapłatę ?

Gorka
@ROlas 10.08.2018 11:18

Witam, czy ktoś już dostał pieniądze?

Rolnikk
@Gorka 06.10.2018 12:46

Witam, czy dostali Państwo pieniądze jeśli tak to po jakim terminie?

Lubelskie

Dzisiaj mija 60 dni roboczych a pieniędzy brak. Co teraz?

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Ambroziak Jakub Młyn Jakpol, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

rolnik z lubelskiego

Witam, mam podobny problem z opóźnianiem płatności, już jest miesiąc po terminie i dalej nie mam pieniędzy za sprzedany towar. Nie wiem natomiast jakim jest pracodawcą.

Krzychu

Młyn nieuczciwy. Mąka w workach jest niedoważana. Mimo kilku uwag sytuacja się ciągle powtarza. Obiecują rekompensatę a przy następnej dostawie brak rekompensaty i worki znów niedoważone. Zrywam współpracę z oszustami.

Rolnik Lubelskie

Witam, miałem podobny problem z opóźnieniem płatności, po tygodniu skontaktowałem się z firmą i okazała się niezgodność w dokumentach, po wyjaśnieniu sprawy w ciągu 2 dni zostało wszystko uregulowane także polecam skontaktować się z firmą, być może jest podobny problem.

ramzey

Witam, na pierwszy rzut oka firma w miarę profesjonalna jednak po upływie czasu na zapłatę z kontraktu okazuje się, że nie jest on wiążący a jest tylko świstkiem papieru który nic nie znaczy. Handlowiec obiecuje a potem nie wywiązuje się z tego. W dalszym ciągu czekam na zapłatę.

Zostaw opinię o Ambroziak Jakub Młyn Jakpol - Pułtusk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambroziak Jakub Młyn Jakpol