Opinie o Lechtom Tomasz Sikociński w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lechtom Tomasz Sikociński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lechtom Tomasz Sikociński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lechtom Tomasz Sikociński w Świdnica

Cześć, nie wiecie czasem ilu osób potrzeba na stanowisku specjalisty ds. przetargów? Pokazała mi się oferta sprzed paru miesięcy, w której za prace oferowano zarobki liczone od 4 500 zł. ciekawi mnie jak do dnia dzisiejszego mogły wzrosnąć. Mam doświadczenie i może się skontaktuje

Lukasz Nowy wpis

Witam jak się pracuję na dzień dzisiejszy na magazynie. Jakie są zarobki i atmosfera.

Hej, mam takie pytanie odnośnie zatrudnienia jako przedstawiciel handlowy. Rok temu stawkę w ogłoszeniu podawali 4-12 tys, jak to obecnie wygląda? i ile realnie można zarobić? Bo wtedy to był ogromny przedział, nie wiadomo, na którą patrzeć bardziej stawkę.

Maciek Nowy wpis

Przestawiciel handlowy nie zarabia dużych pieniędzy . Firmę reprezentuje przeważnie jej właściciel , a z racji że nie zawsze musi i nie zawsze jest taka potrzeba , może reprezentować ją ktoś inny z działu reklamy , albo oczywiście menadżer . 5 tysięcy na start to Ok - jak na telemarketing czy promocje u klienta - może - napisz i zapytaj . 12 tysięcy to pensja Dyrektora .

Obserwator Nowy wpis
@Maciek

Te 5 tyś zł dla pracownika działu reklamy, to już na rękę? I czy ta kwota oznacza pensję zasadniczą bez premii?

Bary

Witam bo wcale nikt nie opisuje jakie są zarobki odpowiedź że dobre nic mi nie mówi.czy może się ktoś wypowiedzieć ile się zarabia jako kierowca przy 8h pracy

Świeży
@Bary

Nie pracujesz 8h tylko tyle ile potrzebujesz żeby rozwieźć towar masz 1,5% od wywozu towaru na fakturze tak to wygląda

Danuta
@Świeży

Poza kasą z tego wywozu dochodzą jakieś benefity firmowe, typu pakiet medyczny czy sportowa karta? I czy ten 1,5 % to jest stały procent, a może są podwyżki np. stażowe i wtedy zarabia się więcej?

@Bary

Nie wiem jak kierowcy ale na magazynie w Prudniku to przy całym miesiącu nocke z uprawnieniami na wuzek widłowy nawet 4tys.nie dali nie polecam obiecuja zlote góry i na tym sie konczy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lechtom Tomasz Sikociński się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Danuta

Ja tez w internecie natrafiłam na ogłoszenie dla kogoś jako Kierowca kat. B. Dokładniej to mój brat szuka pracy. Oferują na tej posadzie elastyczny grafik. Jak to wygląda praktycznie? Można dowolnie sobie ustalać grafik? Jak realnie ta elastyczność wygląda?

OPTYMIASTAityle

Witam. Pracuje kilka lat w odziele , robota jak robota ważne by na koncie się zgadzało, $$$ uważam że jeśli chodzi o system wynagrodzenia, w tej branży jeden z lepszych, jeśli ktoś lubi mróz i czasem sobie lubi dorobić mowa o sezonie na lody, jest komunikatywny, lubi współpracę w zespole, warto rozpocząć przygodę jako magazynier, dziś na rynku jest specyficznie Ti ma pewna pracę. Chyba że coś ,kombinuje,ściemnia,lub poprostu jest niekompetenty, to szkoda czasu Polecam !!!

@OPTYMIASTAityle

No to brzmi serio w porządku. ;) A piszesz, że warto jako magazynier tutaj zacząć, a co potem?

OPTYMISTAityle
@Wanda

A gdzie chcesz pracować Świdnica czy Poznań ?

Zofia
@OPTYMISTAityle

Ja bym chciała wiedzieć na temat Świdnicy, jeśli to nie problem, jak tam zarobki i wymogi u nich w tym oddziale? Jeśli się orientujesz oczywiście.

Jack23

Firma porazka szef drze morde na lewo i prawo nie patrzy ze jestes czlowiekiem ma problemy ze wszystkim ciula kase skapiec Kierownicy zjebani rzadzi tam klika rodzinna zabieraja premie za byle co zeby dla siebie miec co miesiac taka zjeba powszechny mobbing z ich strony i ze starszych oracownikow magazynu tak samo powiazani rodzinnie z kierownikami odradzam i nie polecam pracy tam jako kierowca jak i magazynier omijac szerokim lukiem ta zjebe

@Jack23

Widzę że mocne emocje Tobą szargają, więc faktycznie może być coś na rzeczy. Napisałeś że zabierają premię za byle co, a to daj jakiś przykład za co np Ci ją odebrali?

@Ewa

Zabieraja za byle co typu spuznienie inni moga sie spuznic i im nie zabiora starzy pracownicy i np ze zle pracujesz a (usunięte przez administratora) tak samo jak wyzej

@Ewa

To prawdziwa opinia tak tam jest ci co byli to wiedza jak jest na prawde tam nie da sie pracowac normalnie z tymi (usunięte przez administratora)kierownictwo i starsi pracownicy to klika (usunięte przez administratora)obgaduja robia pod gurke

@Jack23

To jak to jest, że widzisz to wszystko w ten sposób i Ci to nie odpowiada a wciąż tu pracujesz?

Alicja

Lato już bliżej niż dalej. Powiadacie, że naprawdę pół dnia jeżdżenia z lodami jest w sezonie? Zastanawiamy się ze ślubnym czy warto aby tam szedł pracować ;)

Piotrek

Ta firma to porażka jedna wielka szef to mordę wydziera jak zły dali mi auto z temperatura -15 komory same sie otwierają temperatura mi uciekła i było na plusie teraz podał mnie do komornika że niby specjalnie rozmozilem auto ale idę do sądu z (usunięte przez administratora)bo mam świadka który wie jaka była temperatura i że się komory same otwierają

@Piotrek

Musze odpowiedzieć bo twój komentarz aż mnie zdenerwował. Podobno miałeś pojechać tylko w kilka punktów rozwieść towar, klienci zaczęli wydzwaniać do biura, że się dzwinie zachowujesz (jak naćpany). Zostawiłeś samochód na placu i szybko uciekłeś, na pace samochodu był rozmrożony towar na ponad 8000 zł. Się nie dziwie....

Jacek

Naprawdę coś takiego miało miejsce? Wow to na pewno szef się bardzo zdenerwował. No w sumie mu się w ogóle nie dziwię. Ten towar był całkowicie spisany na straty, czy dało się jeszcze chociaż część uratować?

Edyta

W Lechtomie poszukują obecnie pracowników na stanowiska: 1.Pracownik biurowy w dziale handlowym 2.Księgowa 3.Kierowca kategorii B 4.Magazynier Są tutaj obecni pracownicy tych działów? Opowiedzcie o stylu zarządzania przełożonych w firmie, o tym jak traktuje się pracowników niskiego szczebla.

Takzeten
@Edyta

Dobre zarobki, dobra atmosfera. Wszędzie trzeba pracować.

Jakub
@Takzeten

Dobre czyli jakie? Bo to co dla jednych dobra pensja to inni powiedzą że to za mało. Możesz podać jakieś konkretne liczby jeśli chodzi o Lechtom? Daj znać jak to tu wygląda pod tym względem.

Wanda

Witajcie, jak pracuje się na magazynie w Lechtomie? Jakie normy trzeba wyrabiać miesięcznie? Czy dla osoby bez doświadczenia jest to wykonalne na początku zatrudnienia? Czy za pracę ponad normę jest przewidziana premia?

Bamboleo

Przyjmują kobiety.? I na jakie miejsca pracy?

@Bamboleo

O właśnie, super pytanie! Także chętnie się dowiem czy z chęcią firma przyjmuje kobiety oraz na jakie stanowiska. Może jakaś praca biurowa? Podpowiedzcie - czy praca jest ciężka i czy łatwo się do niej przystosować? Jaki jest zakres obowiązków? :)

mrówka

Właściciel nerwus problemy rozwiązuje krzykiem . Wszechobecna spychologia w rozwiązywaniu problemów . Latem kiedy jest sezon na lody swoisty (usunięte przez administratora) możecie zapomnieć o pracy po 8 godzin norma to 12 i więcej ale oczywiście nikt nigdzie nie ewidencjonuje twoich godzin pracy i możecie zapomnieć o płatnych nadgodzinach , jest prowizja od wywozu która wynosi 0,25% od 100 tys. wywozu i powyżej 100 tyś 1% ale dopiero jak kierowcy zrobili strajk to łaskawie podnieśli od 2018r. chyba kwietnia maja . Po sezonie jest spokojniej i mniej nerwowo ale według właściciela pracujesz na 3/4 etatu i nie należy się podwyżka a co za tym idzie zarabiasz podstawę . A teraz opiszę kuriozum które zostało wymyślone aby ograbić pracowników . Jak wiadomo nie ma możliwości aby się nie pomylić z wydawaniem towaru z magazynu jak i z samochodu lub zamienić towar i Jak ci zabraknie towaru na sklep to jest twoja pomyłka i musisz zapłacić paragon w tym samym dniu albo na drugi dzień bo to jest twoja wina ,jest jakieś sprawdzanie na kamerach przez magazynierów ale z zasady magazyn się nie myli . Jak masz nadwyżki to jest pomyłka magazynu i nie rozlicza się tego towaru zwłaszcza jak miałeś tylko nadwyżkę to możecie zapomnieć aby była rozliczona z byłymi albo przyszłymi brakami . Oczywiście pomyłki z zamianą towaru rozlicza się jak różnica w kwocie jest na minus to dopłacasz a jak na plus to nic się nie dzieje masz prawo tylko dopłacać . Na plus tej firmy jest wypłata zawsze na czas.

@mrówka

Chyba mimo wszystko nie powinieneś pisać aż tak nieprzychylnie o Właścicielu Lechtom. No ale widzę, że masz spore zarzuty co do pewnych kwestii. Dlatego chyba warto byłoby zwrócić się z tym już bezpośrednio do odpowiedniej instytucji. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Hory

Spoko robota dla ogarniętych kierowców. Można bardzo dużoooo zarobić, tylko trzeba się znać na robocie :D

kozak

sraczka straszna, robota dla mołów jakiś elo

Piotr Dochniak

Chyba jesteście podstawieni przez konkurencję bo na każdym portalu dajecie kopiuj i wklej .... no comments - anonimowi pracownicy ! byli ...

Zły egzekutor
@Piotr Dochniak

Chyba Tomkowi ciągnie pod stolem

Były PH

[usunięte przez moderatora] Ogólnie właściciel robi dobre wrażenie i tylko tyle. Jesteś mułem do pracy.Nad godzin nie wypłaca. Najlepiej to pracować 24 h . Szkoda więcej pisać .

Aktualny PH
@Były PH

Jakich nadgodzin, skoro przedstawiciele nie pracują na godziny

hmm

Weź się na Wrocławiu Piotrek za sprzedaż a nie na gowork siedzisz i bronisz śmiesznej firmy:)

kropka
@hmm

dobrze mówi, polać mu :)

klepa

Lipa straszna brak logistyki nie rozpisane trasy auto zaladowane po same brzegi 1god pod sklepem zeby cos wydac nie polecam

kropka

Potwierdzam... nie szanują ludzi, praca od świtu do późnych godzin nocnych, NIEWOLNICTWO.

Zostaw merytoryczną opinię o Lechtom Tomasz Sikociński - Świdnica

• Jak się pracuje w Lechtom Tomasz Sikociński?

Zobacz opinie na temat firmy Lechtom Tomasz Sikociński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lechtom Tomasz Sikociński?

Lechtom Tomasz Sikociński
  • Stanisława Wokulskiego 8