Lechtom Tomasz Sikociński

Świdnica

Opinie o Lechtom Tomasz Sikociński

hmm

Weź się na Wrocławiu Piotrek za sprzedaż a nie na gowork siedzisz i bronisz śmiesznej firmy:)

kropka
@hmm 14.05.2017 14:04

dobrze mówi, polać mu :)

Piotr Dochniak

Chyba jesteście podstawieni przez konkurencję bo na każdym portalu dajecie kopiuj i wklej .... no comments - anonimowi pracownicy ! byli ...

klepa

Lipa straszna brak logistyki nie rozpisane trasy auto zaladowane po same brzegi 1god pod sklepem zeby cos wydac nie polecam

kropka

Potwierdzam... nie szanują ludzi, praca od świtu do późnych godzin nocnych, NIEWOLNICTWO.

Były PH

[usunięte przez moderatora] Ogólnie właściciel robi dobre wrażenie i tylko tyle. Jesteś mułem do pracy.Nad godzin nie wypłaca. Najlepiej to pracować 24 h . Szkoda więcej pisać .

Zostaw opinię o Lechtom Tomasz Sikociński - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lechtom Tomasz Sikociński