Kasak Maria Przetwórstwo Mięsne

Mała Wieś Dolna

Opinie o Kasak Maria Przetwórstwo Mięsne

Leszek

Najlepsze waroby w okolicy, ci co tak opinie szargaja to zlodzieje ktorzy ptrafili wynosic poltusze z zakladu a ten pan mietek to cale schaby wynosil w majtkach i sprzedawal znajomym (smacznego).

mietek

Potwierdzam słowa Anonima. Przebywałem w tym zakładzie i mogę z cała odpowiedzialnością napisać : 1. zakład zaniedbany, niedoposażony i brudny 2. bhp i haccp w teorii pewnie są - w praktycznie brak Właścicielka jest niesłowna, [usunięte przez moderatora] Pani Mario! najpierw samemu trzeba być w porządku a potem walczyć z weterynarią! Może na papierki Pani wygra (wet robi niezrozumiałe błędy proceduralne) , ale pod względem higieny i bhp - katastrofa!!!

damian to pewnie podstawiona osoba bzdury pisze za nic tam maja pracownika tyle osob co tam sie przewinelo i ciagle nie zadowolony kierowca bo malo i malo nie polecam sama tam pracuje pozdrawim

Zostaw opinię o Kasak Maria Przetwórstwo Mięsne - Mała Wieś Dolna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kasak Maria Przetwórstwo Mięsne