Daniliszyn Kazimierz Ubojnia Drobiu

Opinie o Daniliszyn Kazimierz Ubojnia Drobiu

s

oszuści i tyle.

gosc

Zarobki hahaha sa niewyplacalni I zaklamani ludzie prosza sie o wyplaty.. Najlepiej posciagac ludzi z ukrainy wykorzystac I papa .. Dramat jak najdalej od wielkich wlascicieli tonacego statku..

gosc

Zapomniał bym jeszcze jednego w piersi z kurczaka jest więcej solanki niż samego mięsa ... Masakra sanepid powinien im to zamknac

xxx
@gosc 23.02.2016, 12:04
Zapomniał bym jeszcze jednego w piersi z kurczaka jest więcej solanki niż samego mięsa ... Masakra sanepid powinien im to zamkn...

zgadzam sie z tobą

gosc

Fabryka niewolników obóz pracy Jareczek wielki szef i znawca chodzi mądrzy sie i trzepie oczami na lewo i prawo.dorota wielka wlascicielka ktora jest niewyplacalna chce zadluzyc u siebie pracownika porazka porazka ciekawe kiedy ubojnia padnie jak ludzie uciekna

Zostaw opinię o Daniliszyn Kazimierz Ubojnia Drobiu - Wojkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daniliszyn Kazimierz Ubojnia Drobiu