Cyrulik Zbigniew Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Zakład Masarski

Uścikowo

Opinie o Cyrulik Zbigniew Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Zakład Masarski

xxxx

Duzo negatywnych opinii zostało usuniętych z tej str.Popieram w 100pr.Nigdy więcej,Miałem zarobic ok 2tys,dostałem tys

blabla

mietek - 2011-08-10 08:44:10 To chyba sam pracodawca sobie wystawił taką opinie.Tylko jak najdalej od tych ludzi.Wykorzystują jak mogą.Płacą nawet nie najniższą krajową.Skąd u nich taka rotacja w sklepach.Bez przerwy wychodzą "manka".Gdyby tak było to dawno by poszli z torbami,a tak żerują na bezrobociu i wykorzystują i kobiety w sklepach i w masarnii i przy produkcji butli gazowych.Choć ci ostatni nie płacą "niedostatków w towarze".Jak najdalej od tej [usunięte przez moderatora].A wypłaty płacą na raty i nie 10-tego jak jest w umowie tylko "cykają" te tys zł na 3-4 ratyPotwierdzam w 100% opinie pana Mietka.

mietek

Zostaw opinię o Cyrulik Zbigniew Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Zakład Masarski - Uścikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyrulik Zbigniew Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Zakład Masarski