Romex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Roman Pachela

Wagrowiec

Opinie o Romex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Roman Pachela

[usunięte przez moderatora]

pracownica

Pracowałam tam 3 lata i nie mialam opłaconego zusu... firma upadła a ja nie mam wypłaty za 2 miesiące i pewnie już ich nie odsyskam...

Tak firma to porażka, nie płacą dostawcom za faktury, ostrzegam szczególnie dostawców folii do pakowania. Na koniec stycznia we wpisie do ewidencji znalazł się w wpis o zawieszeniu działalności. Ostrzegam przed tą firmą.!

Zostaw opinię o Romex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Roman Pachela - Wagrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Romex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Roman Pachela