Białystok

Opinie o Miland Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Pyrania

Jak mogliście zamawiać w tej firmie meble jak to hurtownia spożywcza - zresztą jedna wielka porażka.

Olga

Jestem zadowolona z meli zamowionych do sypialni. Są solidne wykonane.

Karol

robiłem w tej firmie szafę z 10 lat temu a teraz wróciłem po meble kuchenne jestem również bardzo zadowolony. polecam

Zostaw opinię o Miland Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miland Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Przetwórstwa Mięsnego