Krysta Zakłady Mięsne Roman Wiraszka

Uzdowo

Opinie o Krysta Zakłady Mięsne Roman Wiraszka

Rarytas z Uzdowa.

Wie ktoś gdzie mieszka Piotr Wieczorek i Dariusz Wieczorek z Uzdowa. Bo ich szukamy i znajdziemy już Niedługo.!!!!! Glhk.

Miasto

A wie ktoś,gdzie jest ten właściciel Wieczorek. Bo chcę go pocałować w D.U.P.Ę. Poproszę namiary. Dziękuje.

Sprawiedliwość.

"Krysta" Zakłady Mięsne Roman Wiraszka Uzdowo, 13-214, woj. warmińsko-mazurskie Ulica: 79 Kategorie: Mięso i wędliny Uzdowo, Produkcja Uzdowo. To jest ta sama Firma co była niedawno tylko zmieniła nazwę. Poprzednia nazwa to.on tylko potrafi zmieniać nazwy firm i się ukrywać. Rarytas Sp. z o.o. 13-214 Uzdowo 79 woj. warmińsko-mazurskie....Właścicielem był Wieczorek. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą mięsną..."Krysta"z Uzdowa bo to ta sama Firma. Wcześniej napisałam z byłymi pracownicami o tych firmach to ta strona usunęła te dwa komentarze nie wiem dlaczego ukrywają prawdę,nie wiem po co ta jest strona chyba tylko dla picu.!!!!!!!!!!! Wieczorek był nie wypłacalny i ma wiele spraw w sądzie i komorników na plecach za nie wypłacanie zaległych wynagrodzeń. Jeszcze dopadnie go sprawiedliwość i zapłaci ludziom zaległe pieniądze.!!! bardzo dużo ludzi jest przez niego oszukanych i czekają na pieniądze. Nie mamy słów na tą firmę i na tych Ludzi.

Zostaw opinię o Krysta Zakłady Mięsne Roman Wiraszka - Uzdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krysta Zakłady Mięsne Roman Wiraszka