Hermar Zakład Produkcyjny

Uniszki-Cegielnia

Opinie o Hermar Zakład Produkcyjny

anomin

Ludzie, ta firma podobno upada. pozwalniali mnóstwo ludzi. część z nich jest na zwolnieniu lekarskim. To prawda?? wiecie co tam sie dzieje?

sympatyk

Stanowczo nie podzielam tej opinii bo wcale tak "spoko i mile" nie jest, szczególnie jeśli chodzi o działy produkcyjne. Teraz jest inny właściciel i wkrótce zobaczysz jak pojedzie ci po kasie. Co do atmosfery to popsuła się po przejęciu przez bruno. Ludzie walczą o stołki i jeden drugiego by w łyżce wody utopił aby uratować siebie. Zresztą to ludzie niskich lotów szczególnie znajomi czy pocioty byłych właścicieli z okolic Uniszek i Mławy tzw. bmw - bierny, mierny ale wierny. Nie mówię tu o tych którzy solidnie zapieprzają i ciągną jakoś ten wózek nie mając czasu na uprawianie tzw. polityki przetrwania, tylko że policzyć ich można na palcach jednej ręki. Chcesz podyskutować to ok ale nie wprowadzaj nikogo w błąd. Sympatyków tej firmy zapraszam do dyskusji.

Zostaw opinię o Hermar Zakład Produkcyjny - Uniszki-Cegielnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hermar Zakład Produkcyjny