Elmas Masarnia

Radom

Opinie o Elmas Masarnia

popo

podejście szefa w tej firmie do pracownika? ''ty to śmieća ja to pan'' tak szefostwo elmes traktuje ludzi podwładnych!!!

dawinczi

tak zgadzam sie z poprzednią opinią , to wszystko prawda wyzysk człowieka w tej firmie to podstawa!!!!mają stare wędliny a wciskają że dziszejsze nie mrożone ....acha???? no i praca 3 h dziennie harytatywnie!!!! wyzyskiwacze i oszuści!!! mijajcie z daleka elmas!!!

frenczi

Nie dajmy sie oszukiwac! ta firma wykozystuje praownikow,ma ich za nic! sprzedaje stara wedline.znam bo sam tam pracowalem

Zostaw opinię o Elmas Masarnia - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmas Masarnia