ABM-Drób

Ostrołęka

Opinie o ABM-Drób

ble

też słyszałem że dobrze chłopaki ciągną na lewo,paliwo i towar,tak w ogóle to głośno już o tym.

aaa

chociaż kierowcy mają dobrze,handlując zupą i cyckami drobiowymi,jak tam pracować to tylko jako kierowca.

ALUS673

zgadzam siE traktują ludzi(usunięte przez administratora) a opinie o nich to już chyba cała Ostrołęka zna co to za ludzie(usunięte przez administratora)

kuba

wysokie zarobki?ha ha ha.Pracowałem tam w 2004 roku i miałem 2.70 na godzine.Szefowa to idiotka ktura dowartośćuje siebie poniżając inych.Atmosfera na zakładzie jest chora.Nikomu nie polecam a im życze jak najgorzej.

K

Potwierdzam:) Bardzo fajni ludzie, wysokie zarobki jak na pracę fizyczną

Zostaw opinię o ABM-Drób - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABM-Drób