Opinie o IRC Czupryńscy w Nakło nad notecia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie IRC Czupryńscy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IRC Czupryńscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wyprawianie, garbowanie, barwienie skór

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IRC Czupryńscy w Nakło nad notecia

Jakie są warunki zatrudnienia w IRC Czupryńscy?

pracownik firmy Nowy wpis

W dalszym ciągu nie ma wynagrodzeń na kontach pracowników mają wszystkich gdzieś czy ktoś ma na jedzenie czy nie bogacą się na krzywdzie ludzkiej ludzie nigdy więcej z taką firmą bo trafisz pod most niż cokolwiek zarobisz

AMELIA Nowy wpis

NARESZCIE KTOŚ PISZE PRAWDĘ MOJA ZNAJOMA BYŁA PRZYJĘTA W TEJ FIRMIE NA 1/27 ETATU SŁYSZELIŚCIE KIEDYŚ O TAKIEJ UMOWIE U NICH TAKIE SĄ A PRACOWAŁA PO 10 GODZIN NAWET, A WARUNKI MIESZKANIOWE TO SLAMSY POROBIŁA ZDJĘCIA ABY JE POKAZAĆ JAK ZOBACZYŁAM TO SIĘ ZA GŁOWĘ CHWYCIŁAM

były pracownik firmy Nowy wpis

ostrzegam wszystkich którzy chcą wyjechać pracować przez tą firmę jest nie uczciwa ,nie wypłacają wynagrodzenia szykujemy pozew zbiorowy do Sądu PRACY nie tylko w Polsce strona niemiecka została już poinformowana przez odpowiednie służby i proszę pamiętać te opinie które są pozytywne wypisują ich ludzie którzy nigdy tam nie pracowali !!!!!!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy IRC Czupryńscy? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Praca za granicą? Podziel się swoimi doświadczeniami.
JON

Jest lipa nie wypłacają pieniedzy na czas zwlekają z umowami o prace jest lipa

normalny

Popieram długoletniego. Też długo pracowałem w IRC. Same pozytywy. Dorobiłem się przez pracę w tej firmie domu jednorodzinnego i dobrego samochodu.Firma i tak jest za dobra dla pijaków i obiboków. Ja bym z nimi pojechał ostro. Do końca życia by się nie wypłacili za straty jakie robią przez jeden dzień a potem opisują że są pokrzywdzeni. Jak masz dwie lewe to siedź w domu na garnuszku rodziny i narzekaj . Nie psuj dobrej opinii firmy która jest na rynku kupę lat. Przez nierobów może stracić pracę i nie mieć szansy dużo pożądnych ludzi.W firmie jest 90% ludzi którzy pracują po 10 i więcej lat i są zadowoleni. Siedź w domu psuj sobie opinie a nie innym i przyznaj się rodzinie że jesteś leniem i marginesem

Ulm-owiec
@normalny

Kurczę. Normalny uświadomiłeś mi , że jestem alkoholik i nie rób. Pracowałem 3 lata w IRC i największe awantury (usunięte przez administratora) Po 3 latach pracy , po 20 godzin dziennie , 6 dni w tygodniu moja największa wypłata wynosiła 2000 euro. Sami uświadomcie sobie ile to jest na godzinę. Czego się zrobiłem? Podwyższonego ciśnienia , nerwica i pozrywane mięśnie. Chcesz tam pracować ? Twoja decyzja . Wszystko jest niby jasne w umowie.

Liko
@normalny

Kto to pisał? To chyba jeden z tych pracowników IRC na ktorych ludzie zasuwaja.Nic nie robi a ma...Nie polecam nikomu tej firmy.Banda

gogo
@Ulm-owiec

20 h dziennie 6 dni w tygodniu? Ty chyba nawet nie wiesz ile doba ma godzin skoro takie brednie wypisujesz.

@normalny

Dokładnie , narzekają tylko pijusy . Wstyd , że to rodacy . Przyjeżdzają po to żeby chlać . Nie przychodzą do roboty i potem mają pretensje do wszystkich .

Kostucha
@normalny

Śmiesznie to wygląda, jak IRC samo dba o swoje opinie i sami sobie wypisują. Proszę nie dać się omammić ściemniaczami co dają lewe umowy, gdzie nawet nie ma składek zdrowotnych i rentownych. Prawda jest taka, że to (usunięte przez administratora). Trzymają się na rynku tylko dlatego że każdy boi się do sądu iść. Jak by każdy poszedł to IRC dawno by nie istniało i skutecznie nczyla by się sielanka. Oni poprostu szukają hołotę do pracy bez muzgu bo takich łatwo oszukać i nie będa sobie nic rościć.

Roksana i Marta

Pracowałyśmy na sprzątaniu zakładu . Na początku byłyśmy w szoku ile tam pijaków . Myślałyśmy , że nie wytrzymamy z nimi , ale opiekun szybko sobie z nimi poradził . To te pijaki po naszym przyjeździe źle gadali o firmie . Chciano nas zniechęcić . Spróbowaliśmy j jesteśmy zadowolone . Teraz mała przerwa i z chęcià tam wrócimy ponownie pod warunkiem , że będzie nadal tak jak było .

ble ble
@Roksana i Marta

kobieto wiekszych bredni nie slyszalam . ludzie nie dajcie sie zwiesc tej bajkopisarce, ludzie pracuja bezumow o ktore nie moga sie doprosic,warunki mieszkaniowe gorzej niz slamsy z lazienki strach skorzystac zeby nie nabawic sie (usunięte przez administratora),pracownicy pracujacy tan legalnie pieknie w bielutkich ubrankach na stanowiskach pracy a my jak dziady w ubraniach w ktorych chodzimy na codzien zaznaczam pracuje na produkci przy owocach.Kontakt z tzw.przelozonymi jest taki ze na kazde pytanie odpowiec jest jedna ...bedzie ale pozniej lub mamy problemy a to nie latwe do rozwiazania. Nie dajcie sie zwiesc.

Arek

Cześć wszystkim . Moze nie jest idealnie , ale zarobiłem tyle ile obiecali . Nie będę pisał o (usunięte przez administratora) która tam jest bo miałem cel i z nikim się nie przyjaźniłem . Pojechałem pracować i nie było lekko ale ni się wszystko na koncie zgadza

Alicja

Pracuję już pół roku i może być . Wcześniej pracowałam w innej firmie i było gorzej .

Aras

Jak wyglądają umowy bo podobno to ściema i boję się ze to praca na czarno

@Aras

Też nas straszyli , że to praca na czarno . Umowy dostałyśmy po czasie bo szły z biura z Polski . Wszystko było legalne . Nie bój się i pamiętaj nie słuchaj tych lamunów . Gadają na firmę a siedzą tam po 10 lat .

Aras
@Roksana i Marta

Dzięki za odpowiedz . Chyba się skuszę . A jakie zarobki ?

@Aras

Zarobiłam na sprzątaniu 1550 euro na czysto . Można więcej , ale to raczej faceci bo mają lepszą pracę na paletach .

Wiesław

Byłem , wruciłem i zarobiłem . Nigdy bym w Polsce tyle nie dostał . Nie piłem i odłożyłem . Ci co rezygnują to pijaki i moczymordy .

Artek

Czy ktos posiada nr do irc???

Janusz
@Artek

Chodzi ci o kontaktowy numer telefonu? Znalazłem w sieci 52 385 39 47. Chcesz się dostać tu do roboty?

olo
@Janusz

A ty?

Warunki mieszkaniowe bez szału , ale da się wytrzymać . Najwazniejsze to terminowe wypłaty i dobra atmosfera w pracy.

Bogusz

Mój brat został przez tę firmę bardzo źle potraktowany. Po przyjeździe zastał skandaliczne warunki mieszkaniowe, musiał spać na rozwalonym tapczanie, brak pralki i podstawowych urządzeń, pranie gniło, zamiast schnąć. Do tego nieciekawe towarzystwo Bułgarów, którzy co drugi dzień robili sobie libacje alkoholowe. Na zaliczkę czeka się bardzo długo, wynosi ona 50 euro, gdyby nie nasza pomoc z Polski, brat nie miałby co jeść. Praca przy pakowaniu mięsa ponad siły zwyczajnego człowieka. Brat zjechał po 2 miesiącach. Na koniec naliczono mu wymyślone z sufitu opłaty, za jakiś klucz do czegoś tam i inne. Brat zarobił ok. 3 tysiące złotych za 2 miesiące. Przyjechał praktycznie z niczym, za to ze zrujnowaną psychiką i brakiem wiary w ludzi. Zastanawialiśmy się czy nie zgłosić tego wszystkiego do sądu, ale znając ich przewlekłość i fakt, że firmę stać na adwokatów, a nas nie, odpuściliśmy. Życzę wszystkiego co najgorsze właścicielom i wszystkim odpowiedzialnym za ten stan rzeczy, którzy udają, że niczego nie widzą, bo tkwią tam latami i są pupilkami szefostwa. Pamiętajcie, że zło wraca. Nie nas was, to na wasze dzieci. Nie na wasze dzieci, to na wasze wnuki itd. Każdy czyn, każde słowo wróci do was.

Bogusz
@Bogusz

Nie wyjeżdżajcie tam, a już zwłaszcza nie dajcie się nabrać na eleganckie biura firmy, zwłaszcza w Bydgoszczy w Fordonie. Później brat się dowiedział, że koleżanka tam była i założyła im sprawę, którą wygrała w sądzie. My odpuściliśmy sobie, niech ich spotka wszystko co najgorsze. Tego im życzę.

Bogna

Byłam w Paderbornie na sprzątaniu . Potem przeszłam do Weissenfels na mięso na pakowanie . Było ciężko , ale dzięki zarobkom stanęłam na nogi . Nie wiem skąd tyle złych opini pewnie od tych pijaków , których niestety jest tam dużo . Jakis czas temu zjechałam do Polski i widząc co się dzieje w kraju znowu tam wrócę .

Martaaa

(usunięte przez administratora) Nie wyjeżdżajcie z tą firmą! Kłamią (usunięte przez administratora) na wszystkim na mieszkaniu, na wypłatach na czym się tylko da. Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE SA TO (usunięte przez administratora) Jak tak można ludzi oszukiwać WSTYD!!!!!! Uważajcie co podpisujecie bo podłoża coś do podpisu i wszystko szybko szybko. Człowiek niestety zaufał oczywiście wszystko wyszło na korzyść pracodawcy zlodzieja!

Martaaa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w IRC Czupryńscy?

Ktoś

Nie można, ogólnie nie polecam

Martaaa

Sądzę że nigdy się u nich tego nie dorobisz no chyba że dasz się oszukiwać...

Długoletni pracownik

Firma jest OK. Pracuję kupę lat. Pieniądze zawsze w terminie i zgodnie umową. Jak przyjeżdżasz pic wódę i robić demolkę to czego oczekujesz?. I tak dobrze że nie obciążają ciebie za dewastację pokojów. Za stan pokoi musisz mieć pretensje do siebie i rodaków. Ja mam czysto i jak w domu.

normalny
@Długoletni pracownik

Magda

@ktoś napisz dlaczego nie polecasz !

Zostaw merytoryczną opinię o IRC Czupryńscy - Nakło nad notecia

• Jak się pracuje w IRC Czupryńscy?

Zobacz opinie na temat firmy IRC Czupryńscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IRC Czupryńscy?

IRC Czupryńscy