Zakłady Mięsne w Żywcu Wojciech Dobija

Żywiec

Opinie o Zakłady Mięsne w Żywcu Wojciech Dobija

stach

Masakra: rozmowa ws. pracy wrzesień 2017, firma proponuje prace w chłodzie na 2 zmiany za 1650zł + coś tam na święta, porażka...... za tyle to nawet ciapaci z Bangladeszu nie będą zaiwaniać

OOO

A wyglądają na bardzo porządnych ludzi, nie pracowałem nigdy u nich i w ich finansach nie siedzę, ale nie wierzę, że firma "pada", to pomówienie...

były pracownik

nie polecam. młodzi szefowie rujnują zakłady mięsne kosztem swoich biznesów a tata szef robi co może żeby firmę utrzymać. bardzo mu współczuje ale tak się kończy bezstresowe wychownie dzieci. kto mądrzejszy już się zwolnił, reszta czeka na jeleni którzy ich odciążą za 1350 bez premii, socjalu i satysfakcji. szkoda fatygi

Klient

Zawsze w piątki w sklepie Klimczok w Bielsku-Białej są jak słyszałem świeżo wędzone wędliny jak m. Im. Boczk szynka itp. Poszedłem kupiłem i wyrzuciłem. Nie pachnie wędzonką, wysuszone na wiór, nie doprawione nawet sola nie mówiąc o innych przyprawach a boczek to jedna słonina. Nigdy więcej.

alalalala

Potwierdzam, coraz więcej obowiązków, zarobków brak, nacisk z góry. żadnych perspektyw awansu. praca nudna, firma upada, ale to i tak NASZA wina... nie polecam nawet wrogowi...

er

Omijać z daleka, dyrektor z dala od niego i pracy z nim. Wiecej problemow jak zysku. Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne w Żywcu Wojciech Dobija - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne w Żywcu Wojciech Dobija