G.T. S.C. Grzegorz Tylawski Jarosław Gruba

Kraków

Opinie o G.T. S.C. Grzegorz Tylawski Jarosław Gruba

spoko

Robienie zakupów na ul.złota podkowa =lewiatan,to koszmar.Jedna z kierowniczek po prostu śmierdzi,taka ruda.Sklep spożywczy a człowieka odpycha zapach tej pani,bo roznosi się. Mam tu najbliżej i dlatego lubię tu przychodzić.Czy szef nie zwraca uwagi na schludność pracowników,to nie do pomyślenia.

Macie nowe opinie o firmie G.T. S.C. Grzegorz Tylawski Jarosław Gruba, pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw opinię o G.T. S.C. Grzegorz Tylawski Jarosław Gruba - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G.T. S.C. Grzegorz Tylawski Jarosław Gruba