Drobix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Łódź

Opinie o Drobix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Adam

Czy ktoś teraz tam pracuje bo szukają ludzi

Krakus

Ja dodam swoją opinię o Drobix w Krakowie. Pracowałem tam ponad trzy lata i nie powiem złego słowa. Nie wiem z czego wynikają takie skrajnie różne opinie, ale rzeczywiście słyszałem że w Poznaniu czy w Kaliszu mieli jakiś psycholi kierowników. W Krakowie kierowniczką jest kobietka i chyba wyciągnęli wnioski z innych filii bo jak dla mnie jest ok. Pracuje się po ok. 8 godzin dziennie, ogólnie jak jest mało godzin w miesiącu to dają wyższe premie żeby średnio wypłata nie spadła poniżej 3000zł. Co do sprzątania.......chyba oczywiste jest że trzeba sprzątać w hurtowni mięsa, ale jak się jest lemingiem to wszystko oprócz siedzenia na dupie będzie przeszkadzać. Dobrze że tu była zgrana ekipa a ja musiałem odejść bo zmieniłem miejsce zamieszkania i nie opłaca mi się dojeżdżać ponad 70km. Pozdrawiam chłopaków P. R. K. M. D. no i Madzię oczywiście :)

beznadziejnie

firma beznadziejna, typowa polska firemka wszystko najtanszym kosztem, swiezosc produktow pozostawiam bez komentarza, na dodatek jeden wlasciciel to psychol. co do pieniedzy wszystko fajnie dopoki nie przyjdzie czas wyplaty, spozniaja sie i nie chca wyplacac wszystkiego. nie radze tam pracowac

Król Albanii

Nie polecam pracy w tamtym miejscu. Praca przez cały czas na umowę zlecenie, kierownik Krzysztof D....i strasznie chamski (wyżej sra niż dupe ma), po całości wykorzystanie pracownika będąc na stanowisku magazynier kierowca dostaję polecenie od Krzysztofa D że mam sprzątać na magazynie, w szatni, w kiblu i u niego w biurze. Chora patologia. Ogólnie smród, brud i ubóstwo. Wpuścić tam sanepid i mówimy papa

Zostaw opinię o Drobix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drobix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe