Kancelaria Adwokacka Adw Izydor Jarzyński

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adw Izydor Jarzyński

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Kancelaria Adwokacka Adw Izydor Jarzyński? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

polo

faktycznie niedobrze jeśki ktoś się myli z aktami notarialnymi, rozumiem pana @zbulwersowany klient. Zastnaiwam się czy takich sytuacji jest wiecej, bo tylko o sporadycznych się słyszy, no ta kancelaria jeszcze musi popracowac na dobry wizerunek, to na pewno i chyba powinni ulepszych swoją strone w internecie.

Maximus

Witam. Szukam kontaktu do pana Izydor Jarzyński lub informacji gdzie mogę aktualnie odszukać tego pana. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc. kontakt: kancelaria.maximus@gmail.com

zbulwersowany klient

Ten pan sporządził dla mnie akt notarialny. niestety nie odprowadził do sądu opłat sądowych. W skutek tego sąd hipoteczny odrzucił mój wniosek o przeniesienie własności i ustanowienie hipoteki. Skandal, zwykły [usunięte przez administratora]

uprzejmy

ten pan to oszust. Jest niewypłacalny. Firmy Dokument System, Grenke, Lyreco coś wiedzą na ten temat

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Adw Izydor Jarzyński - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adw Izydor Jarzyński