Kancelaria Adwokacka Adw Izydor Jarzyński
1 5 5 5 1

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adw Izydor Jarzyński

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Kancelaria Adwokacka Adw Izydor Jarzyński? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Tak1Nie

polo
 Opinia

faktycznie niedobrze jeśki ktoś się myli z aktami notarialnymi, rozumiem pana @zbulwersowany klient. Zastnaiwam się czy takich sytuacji jest wiecej, bo tylko o sporadycznych się słyszy, no ta kancelaria jeszcze musi popracowac na dobry wizerunek, to na pewno i chyba powinni ulepszych swoją strone w internecie.

TakNie

Maximus
 Opinia

Witam. Szukam kontaktu do pana Izydor Jarzyński lub informacji gdzie mogę aktualnie odszukać tego pana. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc. kontakt: kancelaria.maximus@gmail.com

TakNie

zbulwersowany klient
 Opinia

Ten pan sporządził dla mnie akt notarialny. niestety nie odprowadził do sądu opłat sądowych. W skutek tego sąd hipoteczny odrzucił mój wniosek o przeniesienie własności i ustanowienie hipoteki. Skandal, zwykły [usunięte przez administratora]

Tak2Nie

uprzejmy
 Opinia

ten pan to oszust. Jest niewypłacalny. Firmy Dokument System, Grenke, Lyreco coś wiedzą na ten temat

Tak7Nie

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Adw Izydor Jarzyński - Warszawa