Timex-2 PPHU Sklep Mięsno-Wędliniarski

Kraków

Opinie o Timex-2 PPHU Sklep Mięsno-Wędliniarski

wszystko wiem

A ja mam opinie na temat sklepu miesnego na Piastow. Ekspedientki tam pracujace sa niesympatyczne, nie zachowuja higieny, biora miesa i wedliny golymi rekoma. Jakis casa temu bylem/bylam swiadkiem mycia jakiejs kielbasy/kabanosu nie przyjzalem/lam sie. Jedna z Pan(ta ruda) ciagle pali papierosy i nawet nie myje po tym rak. Po za tym spotkalem/lam sie z sytuacja jak obie Panie na koniec miesiaca przeliczaly towar i pieniadze. Bylo to na jakiejs kartce. W dodatku udalo mi sie podsluchac,ze ow Panie maja do odebrania spora sume pieniedzy za "lewa" sprzedaz. Serdecznie nie polecam sklepu z tak niewykwalifikowana i zlodziejska kadra pracownicza.

kolega

Witam wszystkich ja byłem w tej firmie zapytac o prace i praca jest ale jak sie przejechalem z kierowca to powiedziałem dzieki to nie dlamnie na rozmowie powiedział że praca góra do 11 a to nie jest prawda . płaca jak dla niewolnika i człowieka trakt jak świnie z niczym sie n ie licza ODRADZAM WSZYSTKIMM TĄ FIRME TO JEST ZAKŁAD DLA JW [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

timex sp J z krakowa osiedle piastow poszukuje opini o pracodawcy szczegolnie w charakterze kierowcy pozdrawaim

Kolego co ty piszesz ta firma to [usunięte przez moderatora] pracy chronionej szefostwo to [usunięte przez moderatora] .obiecują dobre zarobki a płaca beznadzijnie w stosunku do wykonywanej pracy niepolecam nikomu tej firmy i dlatego tam juz niepracuje

Zostaw opinię o Timex-2 PPHU Sklep Mięsno-Wędliniarski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timex-2 PPHU Sklep Mięsno-Wędliniarski