Salon Mięsny Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Miłosz Miernik

Kraków

Opinie o Salon Mięsny Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Miłosz Miernik

Ja

SALON W SKALE TO PRAWDZIWY OBÓZ PRACY !!! 10 GODZIN CIEŻKIEJ ROBOTY,JEDNA PRZERWA NA KTÓREJ ZJESZ DWIE KROMKI....I DO ROBOTY....... PSEUDO MAJSTROWI PO TRZECH KLASACH PODSTAWÓWKI BRAKUJE JESZCZE BATA....... STANOWCZO ODRADZAM PRACE W TYM KOŁCHOZIE !!!

djx

Słaba wręcz fatalna organizacja pracy auta w stanie skandalicznym prawie w połowie nie działa chłodnia mięso przecież jest świeże a przewożone w sezonie letnim jest często w sezonie letnim w temperaturze +30 stopni Celsjusza poza tym auta nie przejdą na legalu żadnego przeglądu za wszystkie problemy jest winny kierowca.

pocotokomu

słaba organizacja pracy wszyscy maja wszystko w nosie robią swoje i do domu a jakby prezes dorzucił jakiegoś zeta do wypłaty to może by było lepiej

Zostaw opinię o Salon Mięsny Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Miłosz Miernik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Mięsny Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Miłosz Miernik