Jbs S.C. Sklep Mięsny

Sierakowice

Opinie o Jbs S.C. Sklep Mięsny

...

jeżeli ktoś szuka pracy to nie w tej firmie ostrzegam szefostwo jest nie wypłacalne nie chcą zawierać umów a jak pracownik się upomni to Pani J.... zaraz zniży tą osobę do parteru. Pracowałam tam miesiąc i o jeden za dużo zostałam właśnie w taki sposób potraktowana brak umowy brak pieniędzy dopiero jak postraszyłam sądem pracy raczyła się ze mną umówić na rozmowę i rozliczenie na której prosiła mnie abym wróciła do pracy ponieważ nie ma chętnych teraz już wiem dlaczego nie.... jeszcze na koniec oznajmiła mnie że w sumie nie powinna mi zapłacić za dwa dni pierwsze bo to był okres próbny. Szefostwo ma swój wymyślony kodeks pracy swoje zasady nie liczą się z personelem nie mają szacunku do swoich pracowników oczerniają starych. NIE POLECAM!!!!

Macie doświadczenie w firmie Jbs S.C. Sklep Mięsny jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Jbs S.C. Sklep Mięsny - Sierakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jbs S.C. Sklep Mięsny