Jan Bielesz Sp. z o.o. Oddział Produkcyjny

Cieszyn

Opinie o Jan Bielesz Sp. z o.o. Oddział Produkcyjny

////

Podejście dyrektor->pracownik to czysta żałość, rozumiem każdy może mieć gorszy dzień ale szanowny pan dyrektor codziennie ma zły humor i jak ktokolwiek go widzi ma parę sekund na ucieczkę. Groźby, przekleństwa, wyzwiska to normalka. Jedyny plus tej roboty to przyjaźni współpracownicy bo wiadomo : "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"

pracownik sezonowy

Zatrudnienie miało być na 3mc-e(lipiec -wrzesień). Najgorsza robota. Jak już wszystko zostało posprzątane zostałam zwolniona(po 2 tygodniach). Złe warunki pracy, wysokie i niskie temperatury. brak przeszkolenia BHP, brak przyżądów do pracy(rękawiczki itp). Wynagrodzenie wyszło 5,8zł/h:) (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Jan Bielesz Sp. z o.o. Oddział Produkcyjny - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jan Bielesz Sp. z o.o. Oddział Produkcyjny